Minősítő Naptár


2019. október 19. 



KÓTA Aranypáva Térségi és Országos Népzenei Minősítő , Székesfehérvár 

Helyszín: Művészetek Háza, Székesfehérvár, III. Béla király tér 1. 

Szervező: dr. Major Lászlóné

Elérhetőség: +36-22-313-175 majornekati@fejermmk.hu



2019. október 19. 


KÓTA Aranypáva Térségi és Országos Népzenei Minősítő , Tiszakécske

Helyszín: Arany János Művelődési Központ (Tiszakécske, Béke u. 140, 6060)

Szervező: Koncz László

Elérhetőség: 0630/2612795  

E-mail cím: koncz.laszlo@tiszafolk.hu


2019. október 26. 



KÓTA Aranypáva Térségi és Országos Népzenei Minősítő , Nagykőrös

Szervező: Kis Istvánné

Elérhetőség:  +3653/351383        


2019. november 16-17.

Palócgála és KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Eger  

Szervező: Bimbó Zoltán 

Elérhetőség: +3620/7790379

E-mal cím: bimbo.zoltan@gmail.com

2019. november 17. 

IX. Kádár Ferenc Országos Népzene és Néptáncverseny és KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Dévaványa


Szervező: Dévaványai Folkműhely Egyesület, Erdei Attila
Helyszín: 5510 Dévaványa, Gyöngy u. 8. (Művelődési Ház)

Elérhetőség: +3620/773096092

E-mail cím: folkmuhely@folkmuhely.hu , eeattila@gmail.com

2019. november 23-24.


Hajnal akar lenni... és KÓTA Népzenei Minősítő, Kolozsvár 

Szervező: Vajas Albert

Elérhetőség: vajasalbert@gmail.com

2019. november 30. 


Kálmán Lajos Népzenei Találkozó és KÓTA Aranypáva  Térségi és Országos Minősítő, Kecskemét 


Szervező: Csík Jánosné Ferencz Katalin, Jámbor Zsolt

Helyszín: Kecskeméti Református Újkollégium Díszterme (Kecskemét, Szabadság tér 7.)

Elérhetőség: kalmanlajostalalkozo@gmail.com

2019. December 7. 



9.Nyíradonyi Regionális Népzenei Találkozó és KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő, Nyíradony 

Helyszín: Nyíradony 

Szervező: Lókodiné Pintye Mária 

Elérhetőség: muvhaz@nyiradony.hu

2019. december 15. 


Gyermek és Ifjúsági Citerazenekarok 21. Túri Találkozója és KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő, Mezőtúr


Helyszín: 5400 Mezőtúr, Kossuth út. 84. Kossuth Lajos Általános Iskola
Szervező: Mezőtúri Szivárvány Népzenei Egyesület, Csider István 
Elérhetőség: csider.istvan1955@gmail.com 

2020. január 31. 

KÓTA Aranypacsirta Népzenei verseny, Újpest

Helyszín: Budapest, István út 17-19, 1042, Erkel Gyula Újpesti Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Szervező: Varga Evelin 

Elérhetőség: nepzene@kota.hu

2020. február 15

KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Székesfehérvár

Helyszín: Művészetek Háza, Székesfehérvár, III. Béla király tér 1.
Szervező: dr. Major Lászlóné

Elérhetőség: +36-22-313-175 

E-mail cím: majornekati@fejermmk.hu

2020. április 18. 

KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Gellénháza 


Helyszín: Művelődési Ház (Gellénháza, Olajbányász krt. 6, 8981 )

Szervező: Kulcsárné Csejtei Marianna

Elérhetőség:+3630/5678122

2020. május 16. 


KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Orosháza

Helyszín: Orosháza

Szervező: Ambruzs-Szabó Orsolya

Elérhetőség: szabo.orsolya@pmk.oroshaza.hu


2020. május 23. 

Jászkun Citeratalálkozó és KÓTA Aranypáva Népzenei Minősítő, Kunhegyes 

Helyszín: Ilosvai Művelődési Központ, Kunhegyes, Szabadság tér 7. 

Szervező: Szentpéteriné Lévai Mária

Elérhetőség: hajdina19@gmail.com

 

2020. június 6. 


KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Deszk

Helyszín: Deszk

Szervező: Bene Ildikó 

Elérhetőség: faluhaz@deszk.hu 

2020. június 20. 

13.Ifj.Vígh Sándor- Emlékdíjas Nemzetközi Népzenei Verseny és KÓTA Aranypáva Népzenei Térségi és Országos Minősítő, Püspökladány 

Helyszín: Dorogi Márton Művelődési Központ Tagintézmény  (4150 Püspökladány Bajcsy -Zsilinszky út 2/2.)

Szervező:Törő Gábor Hagyományőrző Népdalkör Egyesület

Kapcsolattartó: Hadházi Andrásné 

Elérhetőség: hadhaziandrasne@gmail.com